رتبه‌های اعتباری

موضوع رتبه‌بندی

بخش

تاریخ انتشار

رتبه اعتباری بلندمدت

لیست شرکت‌ها (9)

تاریخ منتشرشده در نام جزئیات موضوع رتبه‌بندی نوع رتبه بخش تاریخ انتشار رتبه اعتباری بلندمدت رتبه اعتباری کوتاه مدت دورنما وضعیت
شنبه, 25 4 1397 ساعت 11:54 شرکت ها شرکت کرمان موتور (سهامی خاص)

شرکت کرمان موتور در تاریخ 14 اسفندماه 1373 به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره 111476 مورخ 14 اسفندماه 1373 در اداره ثبت شرکت‏ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. در حال حاضر، شرکت کرمان موتور جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت صنایع خودروسازی کرمان (سهامی خاص) است. فعالیت اصلی شرکت کرمان موتور شامل تولید، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری و خدمات پس از فروش محصولات است.

شرکت کرمان موتور (سهامی خاص) رتبه اعتباری داخلی شرکتی صنعت خودرو 98/1/26 -BBB
شنبه, 09 4 1398 ساعت 11:32 شرکت ها شرکت سیمان اصفهان (سهامی عام)

 شرکت سیمان اصفهان در آبان ماه سال ۱۳۳۴ به‌صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و طی شماره ۴۹۶ مورخ ۱۳۳۴/۰۸/۱۶ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۱۰۱۰۲۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است و متعاقباً از تاریخ ۱۳۴۸/۰۴/۰۴ شروع به بهره‌برداری نموده است. شرکت در سال ۱۳۸۲ به شرکت سهامی عام تبدیل شده و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۷/۱۴ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

شرکت سیمان اصفهان (سهامی عام) رتبه اعتباری داخلی شرکتی سیمان 98/6/9 +BBB A2 باثبات
شنبه, 09 4 1398 ساعت 11:57 شرکت ها اوراق اجاره شرکت سیمان اصفهان (سهامی عام)

شرکت سیمان اصفهان در آبان ماه سال ۱۳۳۴ به‌صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و طی شماره ۴۹۶ مورخ ۱۳۳۴/۰۸/۱۶ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۱۰۱۰۲۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است و متعاقباً از تاریخ ۱۳۴۸/۰۴/۰۴ شروع به بهره‌برداری نموده است. شرکت در سال ۱۳۸۲ به شرکت سهامی عام تبدیل شده و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۷/۱۴ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

شرکت سیمان اصفهان (سهامی عام) رتبه اعتباری اوراق بهادار سیمان 98/6/9 -A
شنبه, 09 4 1398 ساعت 07:46 شرکت ها شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص)

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد در تاریخ 1387/02/02 به‌صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شد. موضوعات اصلی فعالیت شرکت عبارت‌اند از؛ اکتشاف، توسعه و استحصال از منابع و معادن زیرزمینی هیدروکربوری؛ ساخت پالایشگاه‌های نفت، گاز و واحدهای پتروشیمی، صنایع پایین‌دستی و تولید فراورده‌های مربوط؛ احداث نیروگاه‌ها و تولید برق؛ انرژی‌های نو (نیروگاه انرژی خورشیدی)؛ ایجاد تأسیسات مربوط به خطوط انتقال و توزیع برق، نفت و گاز و فراورده‌های مربوط؛ ایجاد شرکت‌های پیمانکاری جهت ارائه خدمات تخصصی در صنایع بالادستی و پایین‌دستی نظیر عملیات حفاری و خدمات حفاری) و معاملات سهام و سایر اوراق بهادار و هرگونه مال و کالا و خدمات دارایی.

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) رتبه اعتباری داخلی شرکتی نفت و گاز، برق، یوتیلیتی و انرژی‌های تجدیدپذیر 98/9/9 -BBB A3
چهارشنبه, 27 4 1398 ساعت 07:51 شرکت ها شرکت سبدگردان کاریزما (سهامی خاص)

شرکت سبدگردان کاریزما نخستین نهاد مدیریت دارایی در بازار سرمایه ایران است که به منظور تکمیل ارکان فعال در اقتصاد ایران در راستای جذب و هدایت سرمایه‌های عمومی به فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف تعریف و ایجاد منافع هم‌سو میان سرمایه‌گذاران و نهاد‌های واسط مالی و در جهت تخصیص بهینه سرمایه‌گذاری‌ها به دارایی‌های متنوع بر اساس بازده و ریسک سنجیده شده در بازار سرمایه در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید.

شرکت سبدگردان کاریزما (سهامی خاص) رتبه اعتباری داخلی شرکتی خدمات مالی 98/9/27 -A A1 باثبات
یکشنبه, 15 4 1398 ساعت 14:39 شرکت ها شرکت گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام)

گروه شامل شرکت صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) و شرکت فرعی پارس طبیعت سلولز است. شرکت در تاریخ ۱۳/۰۹/۱۳۴۶ تحت شماره ۱۱۹۱۶ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران، ثبت و موجودیت آن بر اساس مندرجات روزنامه رسمی شماره ۶۶۴۶ به تاریخ ۲۰/۰۹/۱۳۴۶ اعلام گردیده است.

شرکت گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) رتبه اعتباری داخلی شرکتی محصولات کاغذی 98/10/15 A A1 باثبات
چهارشنبه, 11 4 1399 ساعت 04:48 شرکت ها شرکت سرمایه‎ گذاری صبا تأمین (سهامی عام)

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین (سهامی عام) از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در سال 1373 با سرمایه 100 میلیون ریال به‌صورت سهامی خاص به ثبت رسید و در سال 1383 با هدف ورود به صنعت سرمایه‌گذاری کشور شخصیت حقوقی شرکت به سهامی عام تغییر یافت. 10 سال بعد و در سال 1393 سازمان بورس و اوراق بهادار این شرکت را به‌عنوان یک نهاد مالی پذیرفت. سرمایه شرکت سرمایه گذرای صبا تامین در حال حاضر و پس از چند مرحله افزایش سرمایه در سنوات گذشته 15 هزار میلیارد ریال است.

شرکت سرمایه‎ گذاری صبا تأمین رتبه اعتباری داخلی شرکتی سرمایه ‎گذاری 99/03/12 -A A1 باثبات
چهارشنبه, 11 4 1399 ساعت 09:46 شرکت ها شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام)

شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. شرکت فولاد مبارکه دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش‌های مختلف این شرکت به کار اشتغال دارند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) رتبه اعتباری داخلی شرکتی فلزات اساسی 99/04/01 +A A1 باثبات
چهارشنبه, 25 4 1399 ساعت 08:42 شرکت ها گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام)

شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان زیرمجموعه صندوق بازنشستگی و رفاه کارکنان صنعت نفت و شرکت سرمایه‎گذاری اهداف با آخرین سرمایه ثبت شده 10،000 میلیارد ریال در حوزه مدیریت دارایی و سایر خدمات مالی فعال می‎باشد. شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان در راستای اهداف و رسالت تعیین شده با بکارگیری دانش نوین حوزه سرمایه‎گذاری و استفاده از سرمایه‎های ارزشمند انسانی تلاش می‎کند حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه‎گذاری داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزای بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد حرکت کند.

گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) رتبه اعتباری داخلی شرکتی سرمایه ‎گذاری 99/04/14 +A A1 باثبات